Новини

на попередню сторiнку

23 дитини з Кіровоградщини відпочивають у "Артеці" та 19 у "Молодій гвардії"

 23 дитини з Кіровоградщини відпочивають у

23 дитини з Кіровоградщини відпочивають у "Артеці" та у 19 "Молодій гвардії", повідомляють «Олександрійські новини».

На Олександріщині отримали путівки на відпочинок три дитини.

До Міжнародного дитячого центру “Артек” у місті Київ на II тематичну зміну "Артек збирає друзів" направлено 23 дітей пільгових категорій, а саме: 6 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування; 17 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, інформує Кіровоградська обласна державна адміністрація.

За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Бобринецький-1. Благовіщенський-2, Добровеличківський-1, Долинський-1, Компаніївський-1, Кропивницький-1, Маловисківський-2, Новоукраїнський-1, Новомиргородський-1, Олександрівський-1, Онуфріївський-1, Петрівський-1, Світловодський-1, Устинівський-1, місто Знам'янка-1, місто Кропивницький-3, місто Олександрія-2, Світловодськ-1.

19 дітей пільгових категорій: 3 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 16 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей направлено на відпочинок на II тематичну зміну “Нове життя нового прагне слова” до Українського дитячого центру "Молода гвардія" у місті Одеса. Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Бобринецький-1, Благовіщенський-1, Вільшанський-1, Гайворонський-1, Добровеличківський-1, Долинський-1, Кропивницький-1, Новоархангельський-1, Новомиргородський-1, Петрівський-1, Світловодський-1, Олександрійський-2, Онуфріївський-1, місто Кропивницький-3, місто Знам'янка-1, місто Світловодськ-1.


0    845     01.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!