Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині брати-крадії електроопор опинилися за ґратами на 4,5 роки

На Кіровоградщині брати-крадії електроопор опинилися за ґратами на 4,5 роки

На Кіровоградщині брати-крадії опинилися за ґратами на чотири з половиною роки, повідомляють «Олександрійські новини».

Двоє братів, які протягом 2017 року промишляли у Кіровоградському районі і місті Кропивницькому крадіжками кутника з металевих опор високовольтних ліній електропередачі. Вирок районного суду проголошено 27 лютого 2019 року. Судом також задоволено позов на відшкодування завданих енергокомпанії збитків у сумі 195 тисяч гривень, інформує Сергій Богомільчук, прес-секретар ПрАТ «Кіровоградобленерго».

За скоєні правопорушення брати засуджені за статтею 194-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання до 15 років позбавлення волі у разі, коли дії зловмисників призведуть до тяжких наслідків.

Мета пограбування, отримання грошей на чергову «дозу». Їх ловили, судили, штрафували…

«Загалом, проблема крадіжок з енергетичних об’єктів у нашій країні набула масштабів епідемії. Однією з головних причин цього є наявність ринку збуту викраденого. Приймання брухту – це прибуткова справа, тож власники численних «точок» не надто переймаються походженням того, що приносять їм клієнти. Кутники з опор, частини трансформаторів та іншого обладнання дуже легко розпізнати, тому сподіватися на необізнаність приймальників було б наївно. Одні крадуть, інші скуповують – ця проста схема працює на користь і тим і тим. До пори, поки за скоєне таки доведеться відповісти» - додає Сергій Богомільчук.

Фото прес-секретаря ПрАТ «Кіровоградобленерго»0    1277     29.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!