Новини

на попередню сторiнку

На «Карті нелегальних АЗС» в Олександрії діє чотири нелегальні газові заправки (карта)

На «Карті нелегальних АЗС» в Олександрії діє чотири нелегальні газові заправки (карта)

На «Карті нелегальних АЗС», створеній Нафтогазовою Асоціацією України вказано наявність чотирьох «нелегальних» газових заправок, повідомляють «Олександрійські новин».

Якщо перейти на подробиці карти, можна побачити адреси та фото заправок. «Карта…» створена за певними критеріями і інформація складена за конкретними ознаками.

Серед ознак нелегальності: відсутність видачі чеків, недостатність або відсутність інформації про джерело походження газу, який реалізується на заправці.

«Бачили вибух АЗС у Кропивницькому? Так от, вона працювала нелегально. Якщо на автозаправній станції порушують норми — ви можете повідомити про неї сюди https://perevirazs.info/. Проект допомогає виявити нелегально працюючі АЗС, щоб привернути до них увагу ЗМІ та громадськості», - повідомляє аналітична система youcontrol.com.ua.


Нагадаємо, НАУ, об’єднує 14 найбільших оптових, роздрібних, видобуваючих, переробних підприємств, що представляють національний, міжнародний, приватний і державний бізнес.

Нагадаємо, у Кропивницькому пролунали потужні вибухи на газовій заправці, у легальності роботи якої, у правоохоронців є сумніви.

0    1667     29.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!