Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому оголошено підозру двом керівникам «Елан-Ві» за фактом масштабних вибухів

У Кропивницькому оголошено підозру двом керівникам «Елан-Ві» за фактом масштабних вибухів

У Кропивницькому оголошено підозру двом керівникам «Елан-Ві» за фактом масштабних вибухів, повідомляють «Олександрійські новини».

За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури та злагодженої, скоординованої роботи правоохоронних органів керівнику ТОВ «Елан-Ві» та головному інженеру цього підприємства повідомлено про підозру у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки, тобто за частини 2 статті 272 Кримінального кодексу України, зазначає прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

На даний час, прокуратурою готується до суду клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. Слідство наполягатиме на триманні під вартою.

Зауважимо, що інженера правоохоронцями було затримано в порядку статті 208 КПУ України при спробі покинути територію України. Керівник підприємства до цього часу перебуває в лікарняному закладі під охороною.

Правоохоронні органи звертаються до громадян, які вважають себе постраждалими від вибухів звернутись до Кропивницького відділу Національної поліції або Кіровоградської місцевої прокуратури.


0    1213     29.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!