Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії мер хоче почати реприватизацію промислових підприємств (відео)

В Олександрії мер хоче почати реприватизацію промислових підприємств (відео)

Олександрійський міський голова висловився за реприватизацію промислових підприємств. Цю ідею він має намір реалізувати через «державну комісію» і через те, що на його думку, заводів «понахвачувались», а ресурсів для їх роботи у власників, немає, повідомляють «Олександрійські новини».

Ця репліка була оприлюднена як реагування на велику заборгованість на одному із підприємств Олександрії – «Автоштампі». Саме на цьому промисловому підприємстві свого часу працював міський голова Степан Цапюк.

На думку очільника міста, це має бути зроблено через якусь державну комісію, що має розібратись із ситуацією на підприємствах, що були приватизовані шляхом акціонування, але зменшують робочі місця, зменшують платежі до міського бюджету, зменшують виробничу програму.

«Некрасівоє такое слово реприватизация, а повертати до державної власності і пропонувати тім фірмам, может бить даже зарубежним фірмам, які би вкладували кошти в дане підприємство і створювали б робочі місця», - сказав Степан Цапюк.


Нагадаємо, реприватизація і в політичному, і в економічному плані — зазначають автори монографії «Приватизація та реприватизація в Україні після „помаранчевої“ революції» — виявилася малоефективним способом перегляду результатів приватизації в Україні. Реприватизація, яка здійснювалася через суди, виявилася тривалим і виснажливим процесом. «Процес реприватизації як спосіб перегляду результатів приватизації сформувався під впливом загальних революційних настроїв населення і характеру першої урядової команди на чолі з Ю. Тимошенко, яка звикла до непримиренної опозиційної боротьби».

0    1140     28.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!