Новини

на попередню сторiнку

СБУ повідомило телефони за якими можна анонімно повідомляти про підготовку терактів напередодні виборів на Кіровоградщині

СБУ повідомило телефони за якими можна анонімно повідомляти про підготовку терактів напередодні виборів на Кіровоградщині

СБУ запропонувало жителям Кіровоградщини повідомляти про підготовку до терористичних актів та імовірні порушення виборчих прав, загрози, що стосуються посягання на життя і злочини проти прав і свобод громадян під час виборчого процесу, повідомляють «Олександрійські новини».

«Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується», - зазначається у повідомленні Служби безпеки.

Як повідомили у прес-службі, в Олександрії можна звертатись на телефон міськвідділу СБУ: 068-852-94-78. Також є можливість передати інформацію до обласних підрозділів Служби безпеки для перевірки за телефоном «гарячої лінії» Управління СБУ в Кіровоградській області:

  • (0522) 36-13-06;
  • 067-567-58-44
  • або скористатися електронною скринькою usbu_kvg@ssu.gov.ua.

«Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Кіровоградщини бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

  • про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча;
  • про факти посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії; 
  • про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачених статтями 157-160 Кримінального кодексу України», - повідомляють в УСБУ Кіровоградської області.

0    1220     28.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!