Новини

на попередню сторiнку

Координатор «СтопТерор» розповів в Олександрії, чому інформаційна війна не менш важлива, ніж справна зброя (фото)

Координатор «СтопТерор» розповів в Олександрії, чому інформаційна війна не менш важлива, ніж справна зброя (фото)

27 березня в Олександрії публічну зустріч провів відомий український журналіст, волонтер та координатор проекту «СтопТерор» Семен Кабакаєв, повідомляють «Олександрійські новини».

На думку С.Кабакаєва в інформаційній війні яка розв’язана Росією проти України перемога правди над брехнею є не менш важлива, ніж справна зброя. Бо перед тим як на Донецьк і Луганськ попрямували російські танки, була проведена багаторічна інформаційна «зачистка» регіону».

Активіст і член команди Президента Петра Порошенка також розповів на зустрічі про місце України у глобальному світі та загрози для її майбутнього. Зустріч мала успіх і зібрала більше двохсот городян.

Семен Кабакаєв розпочав із розповіді про себе. Інженер-будівельник з Луганська, ще 5 років тому навіть і не думав про протидію інформаційній війні та високу політику. Та коли довелося боротися проти агресора на рідній землі, змушений був вивчити іншу професію – розслідувача.

«В мене є товариш, він з Луганська, теж журналіст. Він колись мені у 15-му році сказав: «Семен, ти будеш займатися політикою?». Я кажу: «Ні, не буду, не хочу, мені вистачає фронту, хлопців, міжнародні суди». А потім я зрозумів, що протистояти ворогу не можна тільки уявивши собі, що ти робиш на цій ділянці, якою ми займаємося, щось добре, і все, більше від мене нічого не залежить. Ні, дуже багато залежить. Починаючи з того, хто ти такий, як ти голосуєш, як ти думаєш, чи є ти громадянин взагалі, чи не байдуже тобі все взагалі», - говорить Семен Кабакаєв, журналіст та волонтер, координатор проекту «СтопТерор».


Олександрійцям Семен Кабакаєв розповів про інформаційну війну, яку веде Росія проти України. Він порадив людям перевіряти інформацію двічі, а то і тричі перед тим, як ухвалювати рішення. З власного досвіду журналіст говорить, що Росія має багато важелів впливу всередині України. Серед них – проросійські ЗМІ, політики, гроші, церква.

«Треба дуже обережно ставитися до будь-якої інформації, яку ви отримуєте з будь-якого джерела, будь-то священик, який пропагує за російський світ, чи якесь друковане видання, чи це телебачення, якого дуже багато зараз афільованого є в Україні на Росію, і дуже багато є п'ятої колони, яка готова прийти до влади і працювати знов на Росію», - говорить Семен Кабакаєв.

Семен Кабакаєв упевнений, зараз головне завдання кожного українця – утримати те, що так важко напрацьовувалося 5 років. Направити енергію людей і держави активіст радить на три головні напрямки.

«Я вважаю взагалі, що щоб захистити Україну, ми повинні працювати в трьох напрямках. Це міжнародна підтримка. Ми повинні всіх міжнародних партнерів забрати собі на свій бік, і в принципі ми це вже зробили за рахунок нашої дипломатії. Друге – ми повинні укріпити і зробити ще більш фахову, ще більш професійну нашу армію, і до армії оборонний комплекс, і культурна політика, духовна. Ми повинні розвивати своє мистецтво, свою культуру, своє кіно, своє бачення того, що це майбутнє не тільки для нас з вами, а й майбутнє на наші наступні покоління», - говорить С.Кабакаєв.

На зустрічі Семен Кабакаєв закликав олександрійців не чекати на диво, і вже зараз кожному на рівні громади розбудовувати країну. Активіст упевнений, що кожен має вкласти у майбутнє України частину себе і розвивати кожну територію. Це і буде найкращою відповіддю агресорам, що хочуть знищити Україну як державу.

Фото Інни Дзюби

0    1040     27.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!