Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині розпочинається місячник добровільної здачі зброї

На Кіровоградщині розпочинається місячник добровільної здачі зброї

На Кіровоградщині розпочинається місячник добровільної здачі зброї, повідомляють «Олександрійські новини».

У період з 1 по 30 квітня, на території держави та Кіровоградської області зокрема, проводитиметься місячник добровільної здачі в органи Національної поліції зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів, боєприпасів, - інформує прес-служба Національної поліції у Кіровоградської області.

Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації, а це – мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у власність в установленому порядку.

Зброю можна здати в органи Національної поліції за місцем проживання.

Протягом 2018 року до відділів та відділень поліції області громадянами добровільно здано 379 одиниць зброї, з якої 133 одиниці зберігалися незаконно. Також 92 пристрої самозахисту, з яких 6 незареєстрованих газових пістолетів, 500 г вибухової речовини, 12 засобів ініціювання, 3,30м вогнепровідного шнура, 4 снаряди, 7 гранат, 40 мисливських ножів, 2010 патронів до різного виду зброї.

Також здано 221 гладкоствольну рушницю, 19 пристроїв для відстрілу гумових куль, 66 газових пістолетів, револьверів, які раніше були зареєстровані та прийшли у стан, непридатний для подальшого використання.

За результатами проведених перевірок в особисте користування громадян зареєстровано 41 одиницю зброї та пристроїв.

Завдяки добровільній здачі до відділів та відділень поліції області незареєстрованої зброї, боєприпасів від кримінальної відповідальності звільнено 42 громадянина, - зазначають у прес-службі поліції.

Фото "Pixabay"


0    880     27.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!