Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії виявлено фактори загибелі риби в ставку громадської організації «Дружба»

В Олександрії виявлено фактори загибелі риби в ставку громадської організації «Дружба»

В Олександрії виявлено фактори загибелі риби в ставку громадської організації «Дружба», повідомляють «Олександрійські новини».

До Олександрійського міського управління Держпродспоживслужби області надійшло повідомлення про загибель риби в ставку, що знаходиться у використанні громадської організації «Дружба» в місті Олександрія. Фахівці провели обстеження водойми та відібрали зразки риби і води для лабораторних випробувань, — інформує міське управління Держпродспоживслужби.

За результатами досліджень Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби у пробах води зі ставка встановлено перевищення вмісту вільного азоту в 7,4 раза (фактичний вміст аміаку – 0,37 при нормативному значенні – 0,05). А також відмічено перевищення допустимих норм вмісту нітратів у 2,6 раза (фактичний вміст нітратів – 5,31 при нормативному значенні – 2,0). Результатами дослідження біологічного матеріалу виключено бактеріальні хвороби риби.

Також імовірною причиною такої ситуації міг бути низький вміст кисню у воді, який виник у результаті недостатнього проведення комплексу заходів, направлених на відновлення газообміну, штучної аерації водойми, збільшення проточності води тощо, - додають фахівці Держпродспоживслужби.

Фото з сайту Держпродспоживслужби 

0    1299     27.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!