Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відзначили ювілей єдиної гвардійської авіаційної частини Нацгвардії (фото, відео)

В Олександрії відзначили ювілей єдиної гвардійської авіаційної частини Нацгвардії (фото, відео)

В Олександрії відзначили ювілей Нацгвардії урочистим маршем, мітингом і концертом, повідомляють «Олександрійські новини».

П’яту річницю від дня створення Національної гвардії України відзначили військовослужбовці. Нацгвардійці військової частини 2269 святкували напередодні офіційної дати. З нагоди ювілею влаштували урочистий марш містом, мітинг та концерт.

«Сьогодні по всій Україні проводиться акція під назвою «Національна гвардія твоєї Батьківщини». Одночасно всі підрозділи нацгвардії України проходять по містам своєї дислокації» - говорить Юрій Криндач, заступник командира військової частини  2269 по роботі з особовим складом.


Нацгвардійці Олександрії пройшли головними вулицями міста. Ходу супроводжував виступ військового оркестру.


На урочистому мітингу, що відбувся на плацу військової частини, з професійним святом Нацгвардійців привітали представники влади, ветерани авіаційної бази та командування.

Загиблих військовиків, вшанували хвилиною мовчання. До пам’ятних знаків поклали квіти. Гвардійцям, що відзначилися на службі, вручили грамоти та чергові звання. Військова частина в Олександрії єдина в підрозділах Нацгвардії України, яка носить звання «гвардійської авіаційної». Тому служити тут військові вважають за честь.

Тимофій Задорожній, заступник командира другої авіаційної ескадрильї по роботі з особовим складом, розповів як він потрапив на службу до Олександрії.


До ювілею військовий оркестр частини влаштував також показовий виступ на центральній площі міста. Виконали найвідоміші марші та українські пісні.
0    1643     25.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!