Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині молодятам даруватимуть сертифікати на подорожі в рамках проекту «Шлюб за добу»

На Кіровоградщині молодятам даруватимуть сертифікати на подорожі в рамках проекту «Шлюб за добу»

На Кіровоградщині молодятам даруватимуть сертифікати на подорожі в рамках проекту «Шлюб за добу», повідомляють «Олександрійські новини».

«Реєстрація стосунків за пришвидшеною процедурою щоразу набирає все більшої популярності. Більш того, згідно статистичних даних, третина одружень на Кіровоградщині відбувається саме в рамках проекту «Шлюб за добу». Радий, що ця тенденція не проходить осторонь громадськості, яка вносить в реалізацію сервісу свої ініціативи», – відзначив на сторінці фейсбук керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул.

За словами Вадима Гуцула, ідея дарувати подарункові сертифікати на подорожі молодятам виникла в керівника мережі туристичних агентств «Join Up. Кропивницький» Катерини Стерпул. Управління пропозицію підтримало.

Тепер наречені, які зважаться реєструвати стосунки за пришвидшеною процедурою, у якості подарунка під час церемонії отримуватимуть сертифікат зі знижкою на туристичну мандрівку. Використати його пара зможе впродовж року, - зазначає посадовець.

Нагадаємо: одружитися за пришвидшеною процедурою можна в двох містах Кіровоградщини. Так, весільні церемонії в Кропивницькому можуть бути організовані або в обласному художньому музеї, або обласній філармонії. Натомість у Олександрії нареченими пропонують стати на весільний рушник у стінах місцевого Палацу урочистих подій.

Щоб дізнатися детальнішу інформацію, слід звернутися до відділів державної реєстрації актів цивільного стану:

1. Кропивницький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

Адреса: пров. Декабристів, 10, м. Кропивницький. Телефон: (0522) 22-48-26; (0522) 22-59-46.

2. Олександрійський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

Адреса: вул. 6-го грудня, 138, м. Олександрія. Телефон: (0235) 7-69-03.

Фото з сторінки фейсбук Вадима Гуцула0    1379     25.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!