Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії поліцейські під час рейду за документували факт продажу цигарок неповнолітнім

В Олександрії поліцейські під час рейду за документували факт продажу цигарок неповнолітнім

В Олександрії поліцейські під час рейду за документували факт продажу цигарок неповнолітнім, повідомляють «Олександрійські новини».

23 березня аби перевірити чи всі продавці продовольчих магазинів міста Олександрії дотримуються законодавства відносно заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, поліцейські Олександрійського відділу поліції провели профілактичний рейд по таким закладам. Не обійшлося без складання адміністративних протоколів, інформують Олександрійському відділі поліції Головного Управління національної поліції у Кіровоградській області.

Під час даного заходу, працівники ювенальної превенції виявили в двох магазинах міста реалізаторів–порушників, які продавали тютюнові вироби неповнолітнім. Відносно продавців складено протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 2 статті 156 "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами" Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що за неправомірні дії з боку суб'єктів господарювання, щодо продажу неповнолітнім пива (крім безалкогольного), алкогольного, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів передбачена адміністративна відповідальність із застосуванням штрафу у розмірі 6 800 грн. Окрім того, працівник, який безпосередньо продав заборонений товар підліткові, притягується до адміністративної відповідальності, і також сплачує штраф від 510 до 1700 грн. Водночас у такого підприємця анулюється ліцензія на продаж алкогольних та тютюнових виробів. 

Фото Олександрійського ВП ГУНП в Кіровоградській області


0    1608     25.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!