Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії рятувальники проводять попереджувальну роботу щодо запобігання пожежам

В Олександрії рятувальники проводять попереджувальну роботу щодо запобігання пожежам

В Олександрії рятувальники проводять попереджувальну роботу щодо запобігання пожежам, повідомляють «Олександрійські новини».

Працівники Управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів продовжують проводити попереджувальну роботу щодо запобігання пожежам у житловому секторі та загибелі на них людей, закликаючи до повсякчасного і неухильного дотримання правил пожежної безпеки, - інформує прес-служба Управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області.

22 березня фахівці районних підрозділів пожежно-рятувальної служби області навчали правилам пожежної безпеки мешканців міста Олександрії. Учасники профілактичного відпрацювання робили наголос на небезпеці спалювання сміття під час прибирання на подвір’ї та присадибній ділянці, оскільки це не лише шкодить здоров’ю, але може призвести до пожежі будинку, завдавши значних матеріальних збитків господарям. Не кажучи вже про те, що, знехтувавши правилами протипожежної безпеки, можна взагалі втратити дім. Також рятувальники нагадали правила безпечного користування газовими та електроприладами, наголосили на недопустимості користування саморобними або несправними приладами, на необхідності регулярної перевірки систем вентиляції у помешканні, справності електромережі, - зазначають у прес-службі.

У процесі роз’яснювальної роботи рятувальники розповсюдили серед мешканців районних центрів листівки із застереженнями та правилами безпеки.

Фото прес-служби У ДСНС.


0    2036     22.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!