Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії дільниці за висновками надзвичайників, готові до прийому виборців (фото, відео)

В Олександрії дільниці за висновками надзвичайників, готові до прийому виборців (фото, відео)

Олександрійські пожежники провели рейди по виборчим дільницям міста Олександрії та Олександрійського району. Одною з останніх перевірили виборчу дільницю, розташовану у будівлі Олександрійського педагогічного коледжу. Надзвичайники говорять, що дільниці готові до прийому виборців у день голосування, повідомляють «Олександрійські новини».

Інспектори Служби порятунку зазначили, що готовність приміщень до проведення голосування та виконання норм протипожежної безпеки задовільна.

"Протягом лютого-березня місяця було перевірено усі виборчі дільниці. Уже одна з останніх ця, яку сьогодні закінчили перевіряти. Всі вони у задовільному стані. Де були якісь недоліки, ми вказали на них, і всі недоліки вже було усунено оперативно. Серед недоліків були такі, як відсутність знаків безпеки і табличок зберігання первинних засобів пожежогасіння", - повідомив Юрій Сопронюк, провідний інспектор Олександрійського міськрайонного відділу управління ДСНС у Кіровоградській області.

 

Юрій Сопронюк, провідний інспектор Олександрійського міськрайонного відділу управління ДСНС у Кіровоградській області нагадав, що потрібно знати тим, хто опиниться у разі надзвичайної ситуації на виборчій дільниці.


Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що окружна виборча комісія закликала Центрвиборчком звільнити з посади голову ОВК № 103 за систематичне невиконання обов'язків.  Заступник голови ОВК викликала на засідання поліцію, щоб засвідчити факт зникнення документів комісії. Рішення ОВК прокоментувала координатор мережі "Опора".


0    1985     22.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!