Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії і районі виявили 4 іноземців-порушників міграційного законодавства, серед яких один - нелегальний мігрант

В Олександрії і районі виявили 4 іноземців-порушників міграційного законодавства, серед яких один - нелегальний мігрант

За тиждень реалізації профілактичних заходів «Мігрант», міграційна служба Кіровоградщини спільно з працівниками правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування виявили 55 порушників міграційного законодавства. В Олександрії і районі виявили 4 іноземців-порушників міграційного законодавства, серед яких один - нелегальний мігрант, повідомляють «Олександрійські новини».

35 іноземців отримали адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомляють в УДМС України в Кіровоградській області.

Серед тих, хто став фігурантом адмінпротоколів - 17 нелегальних мігрантів, а відносно 11 прийнято рішення про примусове повернення до країн походження.

Притягнено до відповідальності 18 осіб за статтями 204-205 КУпАП. Накладено штрафів на суму понад 66 тисяч гривень. Стягнуто майже 60 тисяч гривень.

Нагадаємо, 16 березня в Кіровоградській області почались профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою "Мігрант". В рамках проведення таких заходів, 37-річного громадянина Молдови за невиконання рішення про примусове повернення примусово видворено на батьківщину. Реалізували рішення суду працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС у Кіровоградській області та відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

Раніше працівники Знам'янського районного сектору УДМС іноземця притягували до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства та було прийнято рішення про примусове повернення до країни походження. Нелегальний мігрант у встановлений термін Україну не покинув, відтак Знам'янський районний суд задовольнив адміністративний позов про примусове видворення.

0    1784     22.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!