Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії долучились до всесвітньої акції «LOTS OF SOCKS» спеціальним тренінгом

В Олександрії долучились до всесвітньої акції «LOTS OF SOCKS» спеціальним тренінгом

В Олександрії відбувся просвітницький захід "Синдром Дауна - не вирок", присвячений Всесвітньому дню людей із синдромом Дауна. Захід за ініціативи громадської організації "Серце матері" провели в Олександрійській бібліотеці для дітей імені Юрія Гагаріна, повідомляють «Олександрійські новини».

Місцеві активісти ГО "Серце матері" організовують заходи до Дня людей із синдромом Дауна вже другий рік. Головна мета - привернення уваги суспільства до проблем цих особливих людей. На захід запросили працівників місцевих загальноосвітніх навчальних закладів: асистентів, логопедів, психологів. Своїм практичним досвідом ділилися фахівці, які мають досвід роботи з "сонячними" дітьми. Логопед Валентина Ковбасенко та практичний психолог Марина Хода розповідали про особливості мовленнєвого та психоемоційного розвитку дітей із синдромом Дауна. Своїм власним досвідом виховання ділилися і батьки особливих діток.

Юлія Левандовська, голова ГО «Серце матері» говорить - офіційна статистика зазначає, що в місті шість дітей, які мають такий діагноз: «Але насправді, ми знаємо, набагато більше».


Валентина Ковбасенко, логопед, вважає, що діти можуть співіснувати в нашому суспільстві без проблем. Як приклад, організатори говорять про те, що у інших містах, зокрема у столичному Києві є чимало громадських ініціатив та рухів. Там вже вдалось подолати стереотипи і залучити до активного життя таких особливих дітей.


Просвітницький захід мав практичну мету - розглядались конкретні приклади, експерти розповідали як співпрацювати із родинами та дітьми, де є така особливість. Долучились представники найбільших закладів міста – педагоги, психологи, асистенти та спеціалісти із інклюзивно-ресурсного центру.


Одночасно з просвітницьким заходом для дорослих, працівники дитячої бібліотеки та агентство свят "Веселка" провели розважальну програму для особливої малечі. Також в бібліотеці активісти облаштували тематичну фотозону. Тут учасники заходу могли сфотографуватися у різнокольорових непарних шкарпетках та викласти фото у соцмережі. Таким чином усі бажаючі долучалися до всесвітньої акції «LOTS OF SOCKS», тим самим вони виказували підтримку "сонячним" діткам та їхнім батькам.

Фото Олександрійської центральної бібліотеки для дітей імені Ю.Гагаріна

0    2087     21.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!