Новини

на попередню сторiнку

Лікарі розповіли журналістам як жителям Олександрії перемогти смертельно небезпечні віруси (відео)

Лікарі розповіли журналістам як жителям Олександрії перемогти смертельно небезпечні віруси (відео)

Спеціальний випуск телевізійної програми «Олександрія-Сьогодні» розповість про те, як не захворіти на смертельно небезпечні вірусні інфекційні захворювання. У програмі експертами стали лікарі-практики, які вже у цьому році допомогли пацієнтам уникнути смертельної небезпеки, повідомляють «Олександрійські новини».

Спецвипуск програми вийде у ефір сьогодні, о 20.15 на телеканалі «Вітер» у ефірному мовленні на 32 каналі та у кабельних мережах міста Олександрія та Кропивницький.

«Ми прочитали шокуючі повідомлення, які на жаль підтверджуються, про смертельні випадки захворювань на вірусні інфекції у Кіровоградській області. Саме це змусило нас звернутись за інформацією до лікарів. Але ми поставили питання ширше, ніж прості рекомендації та застереження. Ми запитали у лікарів: «Як попередити ці захворювання?» «Чи потрібно бути особливо обережним батькам?», «Чи є вакцини від грізних хвороб?».

Є і поради щодо того як зміцнити імунітет ,як не провокувати агресивне інфекційне середовище на втручання у життя здорового організму людини. Відповіді на ці і ніші питання, зокрема щодо убезпечення від кору та небезпечних різновидів грипу, можете побачити і почути сьогодні», - розповів автор програми, журналіст Віктор Голобородько.


Експертами випуску є Юлія Крижановська, лікар-інфекціоніст, завідувачка інфекційним відділення Олександрійської центральної лікарні та Валентина Алєксеєва, педіатр районної лікарні.

Нагадаємо, за оперативною інформацією Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України, протягом 11-го тижня 2019 року на кір захворіли 2146 людей. З них трохи більше тисячі – дорослі, Інші – діти.

16 березня від ускладнень кору померла 9-річна дівчинка в Рівненській області. 

У Кропивницькому, вірус грипу вбив 79-річну жінку, яка потрапила до лікарні на п'ятий день після захворювання.

Фото зі зйомок програми

0    2499     21.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!