Новини

на попередню сторiнку

Координаторка «Опори» дала оцінку ситуації із керівниками окружних комісій в Олександрії та Знам’янці

Координаторка «Опори» дала оцінку ситуації із керівниками окружних комісій в Олександрії та Знам’янці

Представники кандидатів на пост Президента України в Кіровоградщині «безвідповідально» поставились до підбору керівників окружних комісій, повідомляють «Олександрійські новини». 

«Наразі ми спостерігаємо цілу низку замін по членах дільничних виборчих комісій, а раніше – окружних виборчих комісій. Це свідчить про те, що команди кандидатів у Президенти безвідповідально підходять до вибору своїх членів комісії. Такі дії можуть призвести до порушення календарного плану проведення виборів Президента України», - вважає координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь, коментар якої опубліковано на офіційному сайті ГО «Опора».

Наразі дві окружні виборчі комісії звернулись до Центрвиборчкому із проханням замінити голів. Схожа ситуація склалась по двом окружкомам - 102 та 103.

ТВО №102 включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони

ТВО №103 включає: місто Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони

В обидвох комісіях голова, за інформацією членів комісій, не виконує свої обов’язки та не бере участь у роботі комісій.

Головою 102 ОВК є Сіромаха Гліб Анатолійович, який представляє кандидата на пост президента Богословську Інну Германівну.

Головою 103 ОВК є Пономаренко Наталія Віталіївна, яка представляє кандидата у Президенти Вілкула Олександра Юрійовича.

Фото із засідання ОВК №103

0    2095     21.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!