Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська окружна комісія викликала на засідання поліцію через зникнення протоколів ОВК (фото, відео)

Олександрійська окружна комісія викликала на засідання поліцію через зникнення протоколів ОВК (фото, відео)

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 103 викликала на чергове засідання поліцію через виявлення зникнення протоколів та іншої документації, повідомляють «Олександрійські новини».

Зникнення виборчої документації відбулось після того, як комісія ухвалила рішення про звернення до Центральної виборчої комісії, щодо звільнення голови ОВК, через «систематичне невиконання головою виборчої комісії покладених на неї обов’язків». Заступник голови комісії пов’язує це із тим, що голова ОВК, на її думку, планувала зупинити роботу комісії, зокрема оформила тільки власний підпис серед керівного складу комісії для руху коштів у казначействі.


На засідання ОВК заступник голови комісія Наталія Чайка викликала наряд поліції, щоб зафіксувати факт зникнення документів з дошки та із сейфу, де зберігалась документація комісії.


До комісії буквально за 5-7 хвилин прибув наряд поліції, який почав опитувати заступника голови та членів комісії щодо інциденту.


На місце події особисто прибув і начальник Олександрійського міського відділу поліції.


Як дізнались журналісти «Олександрійських новин», поліція зареєструвала складені матеріали 19 березня. «Проводиться перевірка за цими матеріалами співробітниками міськвідділу, буде ухвалено рішення щодо подальших дій за цими фактами», - прокоментувала Олена Переверзєва, представник сектору моніторингу Олександрійського міського відділу поліції.
0    2313     20.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!