Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії вперше провели інклюзивний конкурс краси «Особлива весна» (фото)

В Олександрії вперше провели інклюзивний конкурс краси «Особлива весна» (фото)

В Олександрії вперше провели інклюзивний конкурс краси «Особлива весна», в якому взяли участь діти з особливими потребами та діти із інших родин міста, повідомляють «Олександрійські новини».

В незвичайному конкурсі брали участь діти різних вікових категорій: 5-10 років, 11-14 років та 15 +. Всього участь взяло чотирнадцять конкурсанток, які представляли себе журі у чотирьох етапах.

Дівчатка демонстрували своє вміння у виступах-візитках, творчому, інтелектуальному конкурсах та в конкурсі з дефіле у вечірніх сукнях.

Організатором заходу виступила громадська організація матерів дітей-інвалідів Олександрії «Серце матері».

«Ідея виникла у однієї з мам наших особливих учасниць, так як кожна дівчинка хоче відчути себе королевою, принцесою, отже ми і вирішили організувати такий конкурс», - розповіла Юлія Левандовська, голова громадської організації «Серце матері».

Спонсорами цього заходу виступила лінія магазинів «EVA» та футбольний клуб «Олександрія». Лінія магазинів презентувала учасницям подарункові набори, які представник магазину «EVA» Зоя Балабуха назвала «подарунковими наборами для краси та здоров’я».

Футбольний клуб «Олександрія» надав кошти для організації свята.

Фото з фейсбук сторінки Олександрійської центральної бібліотеки для дітей імені Ю. Гагаріна0    1231     18.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!