Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі два нових шкільних автобуси перевозитимуть 100 учнів і вчителів

В Олександрійському районі два нових шкільних автобуси перевозитимуть 100 учнів і вчителів

В Олександрійському районі два нових шкільних автобуси, які будуть перевозити 100 учнів сільських шкіл ,вихованців дитсадків та вчителів, презентовані навчальним закладам, повідомляють «Олександрійські новини».

Один автобус передано в Андріївську школу, де потрібно підвозять 22 дітей і вісім вчителів. Другий автобус передали до Улянівської школи, де потрібно підвозити 80 учнів школи, вихованців дитсадків з чотирьох сіл.

В Андріївській школі не було автобуса, а в Улянівській один був, проте потрібно було ще один. Улянівська рада велика за площею і для її обслуговування щодо підвозу дітей, потрібно було саме два автобуси. Тепер можна вчасно і в потрібній кількості підвозити учнів на навчання.

На врученні були присутні керівники району, зокрема перший заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Юрій Коваль.

Вручив ключі і документацію на автобуси керівникам шкіл народний депутат України Анатолій Кузьменко.


Керівники шкіл розповіли про те, як вони будуть використовувати нову техніку і як це допоможе у навчальному процесі.

Директор Андріївської школи Олена ЖгунДиректор Улянівської школи Людмила Романець


Нові автобуси будуть використовуватись не тільки для щоденної комфортної подорожі дитини до школи, але й для відвідин школярами різноманітних конкурсів. Виїздитимуть нові авто на екскурсії.
0    2218     15.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!