Новини

на попередню сторiнку

Створення 3 районів замість 21, є особистою ініціативою «певних політиків», вважає голова Кіровоградської ОДА

Створення 3 районів замість 21, є особистою ініціативою «певних політиків», вважає голова Кіровоградської ОДА

Питання скорочення кількості районів Кіровоградської області до трьох – Кропивницького, Олександрійського, Голованівського – прокоментував голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко. Він не отримував такого завдання від уряду і зазначив, що це є особистою ініціативою політика, повідомляють «Олександрійські новини».

Сергій Кузьменко прокоментував запитання жителя області у програмі «Звіти. Наживо» на каналі «UA: Кропивницький» щодо скорочення кількості районів в області до трьох.

«Я як голова обласної державної адміністрації не отримував завдання від уряду чи Адміністрації Президента пропрацювати якісь адміністративні зміни і формування нових районів. Якщо певні політики мають особисту ініціативу – то я не готовий коментувати ініціативи», - зазначив С. Кузьменко у коментарі, який цитує офіційний сайт Кіровоградської обласної держадміністрації.

Нагадаємо, спочатку оприлюднювалось, що під час старту децентралізаційної реформи має відбутися і реформа адміністративна, яка має вплинути на кількість районів та їх межі на Кіровоградщині.

Потім, у Верховну Раду внесено проект закону, якими пропонується змінити межі районів області. Всього передбачається створити три райони: Кропивницький, Олександрійський та Голованівський.

«До складу Кропивницького району, на думку авторів проекту, слід включити Долинський, Новомиргородський, Олександрівський, Бобринецький, Знам’янський, Новгородківський, Компаніївський та Устинівський райони, - повідомляло ІА «Центральноукраїнське бюро новин».

Олександрійський район має включити у свій склад Петрівський, Онуфріївський та Світловодський.

«Третій район пропонується створити з центром у Голованівську, до нього планується приєднати Благовіщенський, Вільшанський, Гайворонський, Добровеличківський, Маловисківський, Новоархангельський та Новоукраїнський райони.

При цьому «межі Кіровоградського, Олександрійського, Голованівського районів встановити по зовнішній межі територій міських, сільських, селищних територіальних громад районів, що увійшли у їх склад», - повідомляли в ІА «Центральноукраїнське бюро новин».

Фото: Анна Лобода / Вікіпедія

0    1838     15.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!