Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії поліція зустрілась з містянами в рамках програми «Сусідська варта» (фото)

В Олександрії поліція зустрілась з містянами в рамках програми «Сусідська варта» (фото)

В Олександрії поліція зустрілась з містянами в рамках програми «Сусідська варта», повідомляють «Олександрійські новини».

Працівники сектору превенції Олександрійського відділу поліції 13 березня провели зустріч з мешканцями будинку 111 по проспекту Соборному міста Олександрії, в рамках обговорення ідеї запровадження програми «Сусідська варта», повідомляє на сторінці фейсбук Олександрійський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Під час зустрічі поліцейські та мешканці будинку обговорили основні кроки, які необхідно зробити сторонам для запуску програми, канали для комунікації, напрямки та сфери можливої співпраці, проблемні питання, які турбують жителів та успішні практики запровадження програми в містах України. 

За результатами зустрічі було прийнято рішення розпочати проведення зборів громадян за місцем проживання з метою інформування та залучення до роботи в програмі.

Начальник сектору превенції Олександрійського відділу поліції Дмитро Романов зазначив, що проект дозволяє підвищити рівень безпеки жителів будинку, двору, адже в його основі лежить активна позиція сусідів та налагодження дієвої співпраці з місцевою владою та поліцією, коли мешканці зі своїм дільничним слідкують за порядком разом, а про речі, які їх непокоять повідомляють до поліції.

0    1739     15.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!