Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії намагались із порушеннями придбати дорожній пилосос за 4,5 мільйони гривень

В Олександрії намагались із порушеннями придбати дорожній пилосос за 4,5 мільйони гривень

В Олександрії намагались закупити із порушеннями законодавства про державні закупівлі, дорожній пилосос на базі автомобіля Ford Cargo 1833 або еквівалент цієї спецтехніки. Вартість контракту оцінювалась у 4 548 000 гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Дорожній пилосос на базі автомобіля Ford Cargo 1833 або еквівалент (код ДК 021:2015 – 34144431-8 «Підмітально-збиральнімашини з вакуумно-пневматичною системою»), управління житлово-комунального господарства намагалось закупити з 7 березня, коли оголосило про відкриті торги.

Заплановано аукціон було на 13 травня.

Після публікації, закупівля потрапила під моніторинг Держаудитслужби області, яка 13 березня надіслало запит управлінню ЖКГ міста і опублікувало його у системі «Прозорро» на сторінці закупівлі: «Чому при проведенні вищезазначеної процедури закупівлі предмет закупівлі визначений Вами не у відповідності до… Порядку визначення предмета закупівлі», - повідомили спеціалісти Держаудитслужби.

Управління сьогодні, 14 березня, відреагувало на запит державних аудиторів і скасувало закупівлю, пояснюючи все «помилкою»: «Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради надає пояснення… При визначенні предмету закупівлі було допущено помилку… буде відмінено торги за вище вказаною закупівлею у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель».

На час публікації, торги не скасовано.

0    1297     14.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!