Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії соцзахист, Ощадбанк і Приватбанк розповіли всі подробиці монетизації субсидій (тізер)

В Олександрії соцзахист, Ощадбанк і Приватбанк розповіли всі подробиці монетизації субсидій (тізер)

Олександрійські журналісти підготували до сьогоднішнього ефіру, 14 березня, спеціальний випуск програми «Олександрія- сьогодні» про монетизацію субсидій. 40-хвилинна програма розповідає про всі подробиці субсидіальних виплат різним категоріям отримувачів. У програмі детально розказано про те, яким чином можна розпорядитись коштами на цих рахунках, повідомляють «Олександрійські новини».

«Ми майже два тижні готували цю програму, щоб отримати коментарі безпосередньо у тих, хто буде видавати монетизовані субсидії громадянам. Непросто було зібрати спеціалістів, у яких нині «гаряча пора» і необхідно ще самим розбиратись у тонкощах цих виплат. Але ми хотіли отримати відповіді саме у експертів, щоб не переказувати інформацію. Зібрали всі питання, які виникали у наших телеглядачів і задавали їх експертам. Саме тому формат такий і вийшов – три інтерв'ю з однієї теми. Спілкуємось спочатку із очільником районного управління соцзахисту Іриною Табачковою, яка розповідає дуже детально і доступно про дві групи отримувачів субсидії, про  роботу цього механізму, говоримо про те, на що треба звернути увагу отримувачам субсидії.

Спілкуємось із представником Ощадбанку, яка деталізує конкретний механізм монетизації, бо саме у Ощадбанку відкриватимуться монетизаційні рахунки.

Є невелике роз’яснювальне інтерв'ю із представником державного «Приватбанку», який є одним із найбільших банків, що обслуговують населення Кіровоградщини», - розповів автор програми, журналіст Віктор Голобородько.


«Ми додали цікавинку – вирішили показати як реєструватись на сайті державного банку онлайн, щоб не потрапити у довжелезну чергу. Це своєрідна покрокова і наглядна відеоінструкція, яку теж можна побачити у програмі. Всі ці поради спеціалістів, на нашу думку, допоможуть отримати монетизовані субсидії жителям, як Олександрії, так і Кропивницького», - додав автор програми.

У ефір програма запланована до випуску сьогодні, на телеканалі «Вітер» о 20.15. Відео з програмою незабаром можна переглянути на сайті «Олександрійські новини» у рубриці «Відео».

На фото: запис одного з інтерв'ю програми.

0    2624     14.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!