Новини

на попередню сторiнку

Податкова міліція Кіровоградщини в ході обшуку виявила та вилучила 197 тисяч літрів пального

Податкова міліція Кіровоградщини в ході обшуку виявила та вилучила 197 тисяч літрів пального

Податкова міліція Кіровоградщини в ході обшуку виявила та вилучила 197 тисяч літрів пального, повідомляють «Олександрійські новини».

Прокуратурою Кіровоградської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженню за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України за фактом незаконного зберігання та реалізації нафтопродуктів на декількох АЗС області, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Проведення досудового розслідування доручено здійснювати Головному управлінню Державної фіскальної служби у Кіровоградській області. 

Наразі співробітниками податкової міліції проведено обшуки на чотирьох АЗС та одній нафтобазі, які здійснюють діяльність на території трьох районів Кіровоградщини. За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено пального в загальній кількості 197 тисяч літрів, вартість якого складає близько 5,9 млн.грн, зазначають у прес-службі.

За результатами проведених лабораторних випробувань вилученого пального (бензини А-92,А-95) встановлено його невідповідність ДСТУ. 

Прокуратура звернулася до суду з клопотанням щодо накладення арешту на вилучене майно. Клопотання судом розглянуті та задоволені. 

На даний час в проваджені триває досудове розслідування.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що на Кіровоградщині викрили підпільних “виробників” бензину, які продавали “паливо” в мережі АЗС0    1160     13.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!