Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям стало відомо про чат-бот Державної міграційної служби України (відео)

Олександрійцям стало відомо про чат-бот Державної міграційної служби України (відео)

Відтепер отримати консультацію з оформлення біометричних документів та скористатися офіційними електронними сервісами міграційної служби можливо в інтерактивному режимі – у популярних месенджерах Viber та Telegram. Про це інформує офіційний сайт Державної міграційної служби України.

Робота чат-бота полягає в тому, що він поставить особі кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа та поінформує, які саме документи потрібно мати із собою під час оформлення у міграційній службі або центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП). В інтерактивному режимі можна отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС – ID-картка, закордонний паспорт, а також посвідки на постійне та тимчасове проживання для іноземців та осіб без громадянства.

Чат-бот – це вже 12-й електронний сервіс, створений міграційною службою з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів ДМС. Користування новим сервісом та всіма електронними сервісами міграційної служби є безкоштовним для громадян.

Посилання на чат-боти розміщено на сторінці онлайн-сервісів (Viber, Telegram).

Відео Державної міграційної служби

Раніше «Олександрійські новини розповідали про те, що олександрійцям створили віртуальну службу для звернень у поліцію


0    1215     13.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!