Новини

на попередню сторiнку

Дівчина з Олександрії завоювала головний приз «Модного кварталу» за кращий модний образ (відео)

Дівчина з Олександрії завоювала головний приз «Модного кварталу» за кращий модний образ (відео)

На конкурсі «Модний квартал» дівчата з Олександрії здобули перемоги та отримали контракт з міжнародним агентством, повідомляють «Олександрійські новини».

Шість вихованок школи моделей «Інтрига» завоювали дипломи всеукраїнського конкурсу моделей. Змагання під назвою «Модний квартал» відбулися у Полтаві. Олександрійські дівчата на конкурсі отримали дипломи професійних моделей та нагоду продемонструвати свою красу і таланти на справжньому подіумі.

Для юних моделей цей конкурс був кваліфікаційним. Від результатів залежала подальша доля дівчат у модельному світі. Журі, в склад якого входили дизайнери, фотографи та директори модельних агентств прискіпливо оцінювали конкурсанток.

У конкурсі визначали рівень підготовки, професіоналізм і можливість отримати конкурсанткам роботу в агентстві.

Всі дівчата з Олександрії вибороли нагороди, розповіла Наталя Біланюк, керівниця школи моделей «Інтрига».Єлизавета Смикова і Христина Стеценко із середньої вікової групи, вперше побували на конкурсі «Модний квартал». Дівчатка розповіли про свої враження.


 


Валерія Кузнєцова і Тетяна Кушніренко розповіли про свої емоції під час отримання контракту, що відкриває двері у модельний бізнес. 

Олександрійка Анна Навроцька у старшій категорії завоювала також головний приз конкурсу за кращий модний образ.Конкурс «Модний квартал» відбувається у Полтаві щороку і дає можливість дівчатам, які мріють про модельну кар’єру, зробити перший крок у світі моди та краси.

0    1538     12.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!