Новини

на попередню сторiнку

З 12 березня в Олександрії видаватимуть монетизовані субсидії живими грошима (відео)

З 12 березня в Олександрії видаватимуть монетизовані субсидії живими грошима (відео)

Жителі Олександрії можуть звертатись до Ощадбанку, щодо отримання монетизованих субсидій із 12 березня, повідомляють «Олександрійські новини».

Представники банку запевнили, що вони готові до виплат і очікують на перших відвідувачів із такими запитами.

«Звертатись за отриманням субсидій у грошовій формі потрібно з 12 березня 2019 року. Виплата субсидій буде розподілена рівномірно і за допомогою реєстрації на офіційному сайті, що також дозволить зекономити час для субсидіантів на відвідування», - прокоментувала Наталія Єфімова, заступник керуючого територіально відокремленого безбалансового відділення № 10010/0149 Ощадбанку.


Спеціалісти державного банку радять реєструватись завчасно через офіційний сайт для оформлення рахунку для отримання субсидій тим, хто не є пенсіонерами чи не має рахунку в Ощадному банку України. Попередня реєстрація унеможливить створення черг. Після реєстрації на сайті «Ощадбанку», вся інформація буде надіслана СМС-повідомленням.


«Коли буде подано звернення на реєстрацію, щодо призначення зустрічі, буде вказано відділення, час і дата зустрічі з менеджером Ощадного банку, - уточнила процедуру призначення зустрічі», - Наталія Єфімова, заступник керуючого відділення Ощадбанку

Пенсіонери можуть взагалі не приходити до банку, бо їм надійде субсидія на картку, з якої вони отримують пенсію, разом із пенсійною виплатою. Якщо пенсія нарахована буде пізніше часу оплати за послуги, це не є проблемою.

«Для них хвилюватись не потрібно, тому що враховуватись буде те, що людина має можливість сплатити трошечки пізніше. Єдине, що людям треба буде звернути увагу: коли у травні буде перепризначатися субсидія, коли перевіряється право на наступний сезон призначити субсидію на домогосподарство, у травні місяці, на 1 число, заборгованості не має бути», - прокоментувала Ірина Табачкова, начальник управління соцзахисту населення Олександрійської РДА.0    1614     11.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!