Новини

на попередню сторiнку

Журналісти спілкувались з жінками Олександрії перед 8 березня - керівником ради і засновницею групи бебі-фітнесу (тізер)

Журналісти спілкувались з жінками Олександрії перед 8 березня - керівником ради і засновницею групи бебі-фітнесу (тізер)

У новому випуску авторської програми «Олександрія – сьогодні», розповідається про двох різних, але цікавих особистостей-жінок: Ольгу Коріненко та Юлію Янкевич, повідомляють «Олександрійські новини».

У новому випуску журналісти ТРК «Вітер» спілкуються з двома різними жінками, які мають різні напрямки своєї діяльності і різні смаки і мрії. Їх об’єднує талановитість і непересічність особистостей. Ольга Коріненко - голова Олександрійської районної ради. Юлія Янкевич - засновниця першого місті гуртка з бейбі-фітнесу, психолог і людина, що активно просуває ідею здорового способу життя серед жителів міста.


Нагадаємо, що з 1 лютого на 32 ефірному каналі та у кабельних мережах міста Олександрії і міста Кропивницький, транслює новини новий телеканал «Вітер». Новини транслюються щодня, крім вихідних о 20.00, 21.00, 22.00.Фото зі зйомок програми

Авторська програма «Олександрія - сьогодні» виходить в ефір щочетверга, о 20.15. Вже вийшло декілька випусків, в яких журналісти розповіли про хореографічний колектив, майстра-різьбяра та поспілкувались із ветеранами Афганської війни, про смертельну небезпеку хвороби із назвою «сказ».

0    2673     07.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!