Новини

на попередню сторiнку

Півсотні тюльпанів подарували студенти в Олександрії напередодні 8 березня (відео)

Півсотні тюльпанів подарували студенти в Олександрії напередодні 8 березня (відео)

Студенти Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету привітали дівчат та жінок свого навчального закладу квітами та драйвовим концертом, повідомляють «Олександрійські новини».

На свято у залі коледжу зібрався увесь педагогічний та студентський колектив. Зал святково прикрасили повітряними кульками і вітальними листівками. Хлопці влаштували концерт-поздоровлення.

На святі виконували пісні відомих українських виконавців. Студент коледжу заспівав зворушливу пісню про маму авторства Скрябіна. Звучали приємні слова та поздоровлення. А потім хлопці вразили усю жіночу половину глядачів і подарували кожній дівчині та жінці квіти. 

Відео Яна Буграк 

Хлопці приготували жартівливий танцювальний номер. А хореографічний гурт олександрійського коледжу БНАУ «Фентезі» виконав яскравий номер про дівчину-ляльку. 

Родзинкою вітального концерту став виступ олександрійського рок-гурту Home Sound. Гурт об’єднав студентів трьох навчальних закладів: Олександрійського політехнічного коледжу, Олександрійського коледжу Білоцерківського НАУ та Олександрійського коледжу культури і мистецтв. Хлопці виконали кілька каверів на пісні українських сучасних колективів. 


Дівчата були у захваті від привітань і довго аплодували виконавцям. 

0    2862     07.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!