Новини

на попередню сторiнку

Спортсмени з Олександрії завоювали нагороди із кемпо-карате і кобудо на Чеміпонаті України (відео)

Спортсмени з Олександрії завоювали нагороди із кемпо-карате і кобудо на Чеміпонаті України (відео)

Олександрійські спортсмени клубу «SportMax» за підсумками виступів на Чемпіонаті України з кемпо-карате і кобудо завоювали третє командне місце серед 35 спортивних клубів та майже 600 учасників з різних куточків України, повідомляють «Олександрійські новини».

Змагання відбулись 3-4 березня у Полтаві. Олександрійці вибороли на них 11 золотих, 4 срібних та 5 бронзових медалей.

Змагання з кемпо-карате та кобудо зібрали бійців різних видів єдиноборств з усіх куточків України. Боротьбу на татамі вели діти віком від 8 років і старше, а також дорослі спортсмени. Олександрію представляло 18 бійців. Вихованці СК «SportMax» разом зі спортсменами з Онуфріївки та Благовіщенська склали збірну Кіровоградської області на Чемпіонаті. 

Для спортсменів клубу «SportMax» змагання в Полтаві були надзвичайно вдалими, - вважають і бійці, і їхні тренери.  Чемпіонат був своєрідним випробуванням власних сил та відбором. За підсумками полтавських поєдинків, 6 спортсменів клубу будуть підкорювати світові вершини в угорському Будапешті на Чемпіонаті світу з кемпо-карате та кобудо.


Яскравим досягненням на Чемпіонаті порадували своїх наставників одразу двоє спортсменів клубу «SportMax». Костянтин Мезинець та Шам Лал вибороли одразу по два золота турніру. Хлопці виступали у двох версіях, у категорії понад сорок кілограмів. В обох здолали усіх суперників. 


Чемпіонату Полтаві став поверненням у великий спорт для олександрійця Дмитра Луніна. Спортсмен відомий своїми перемогами у боротьбі. Але під час змагань хлопець отримав серйозні травми і змушений був лікуватися. Близько року Дмитро жив за кордоном і відновлював сили. Нещодавно спортсмен повернувся до України і став частиною спортивної сім’ї ««SportMax». Це дозволило спортсмену знову повернутися до змагань. І одразу Дмитро Лунін завоював золото Чемпіонату України. 


У Полтаві олександрійці вперше не лише змагалися, а й відпочивали. Завдяки підтримці сільськогосподарського підприємства «Зарічне» та його керівника Андрія Давидовського, команда СК «SportMax» на Чемпіонаті жила в комфортних умовах у центрі Полтави, відвідала кінотеатр та гарно відпочила. За можливість згуртувати колектив  тренери  особливо вдячні підприємцю.

Наразі вихованці СК «SportMax» готуються підкорювати Чемпіонат світу в Угорщині, де будуть представляти Україну.

0    2654     07.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!