Новини

на попередню сторiнку

Олександрія у рейтингу міст України отримала 60 місце у топ-100 (інфографіка)

Олександрія у рейтингу міст України отримала 60 місце у топ-100 (інфографіка)

В новому «Рейтингу прозорості 100 міст», Олександрія посіла 60 місце зі 100 міст України, які входять до моніторингу, повідомляють «Олександрійські новини».

Місто Кропивницький – на 9 місці, а Світловодськ – на 98, тобто передостанньому. Місто Кременчук обіймає 17 місце.

В першій п’ятірці за оцінкою експертів – Дрогобич, Маріуполь, Вінниця, Покров, Дніпро.

Найгірше справи із прозорістю діяльності місцевої влади у Лубнах, Світловодську, Подільську, Стрию.

Порівняно із попередніми роками, ситуація в місті не змінилась в середньому, практично ні за якими позиціями ні в гіршу, ні в кращу сторону.

За двома важливими показниками, зміни відбулись на гірше – щодо доступу громадян до інформації та участі громадян у вирішенні місцевих проблем. З можливих 10 балів, місто отримало 4,1. По інформуванню щодо роботи органів місцевого самоврядування, якість інформування знизилась до 4,5 балів з 10 можливих.


Серед найгірших показників - інформування про роботу комунальних підприємств – 1,5 бали із 10 можливих.Transparent Cities/Прозорі міста - це Програма Transparency International Україна, яка працює задля посилення мотивації українських міст ставати більш прозорими, підзвітними та зацікавленими.

Рейтинг прозорості 100 найбільших міст визначається за рядом показників, згідно з якими порівнюються муніципалітети - відкритість інформації про роботу органів влади, участь громадськості у процесі прийняття рішень, бюджетування, закупівель тощо.

Важливим компонентом загального Рейтингу є Рейтинг прозорості інвестиційного сектору, ціль створення якого - визначити потенційну управлінську спроможність муніципалітетів в контексті залучення інвестицій.

Інфографіка із сайту transparentcities.in.ua

0    2281     07.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!