Новини

на попередню сторiнку

Поліція Кіровоградщини нагадує про покарання за порушення виборчого закону відеороликами (відео)

Поліція Кіровоградщини нагадує про покарання за порушення виборчого закону відеороликами (відео)

Поліція Кіровоградщини поширила відеоролики, в яких закликають не порушувати вимоги виборчого законодавства щодо виборів Президента України. У роликах нагадується, що закон досить суворий як до тих, хто підкупляє виборців, так і до тих, хто отримує від них гроші чи іншу неправомірну винагороду, повідомляють «Олександрійські новини».

Для тих, хто підкупляє виборця, кримінальне законодавство передбачило покарання у вигляді тюремного ув’язнення на 7 років, а для тих хто бере ці гроші – 2 роки.У роликах згадується, що перешкоджання виборчому праву громадянина чи діяльності виборчої комісії є кримінально карним злочином і передбачає позбавлення волі на термін до 10 років.


Незаконне надання, отримання, викрадення або передавання, приховування бюлетеня для голосування карається позбавленням волі на 7 років.


У відео, згадується кількість порушених справ та кількість тих, хто отримав реальні тюремні строки за порушення закону. Як зазначається у інформації, яка оприлюднена у роликах, до кримінальної відповідальності притягнуто 80 осіб, з яких 5 відбувають покарання у в’язниці.

Наприкінці ролику поліція закликає не залишатись осторонь порушення закону і повідомляти про скоєні правопорушення: «Не будь байдужим – телефонуй "102"!»

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, поліція Кіровоградщини направила до суду 36 протоколів про порушення законодавства під час виборчої кампанії.


0    449     07.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!