Новини

на попередню сторiнку

Поліція Кіровоградщини склала 39 протоколів про порушення закону про вибори Президента

Поліція Кіровоградщини склала 39 протоколів про порушення закону про вибори Президента

За 32 фактами, щодо порушень виборчого законодавства складено 39 адміністративних протоколів. Із них 36 адміністративних справ розглядатиметься судами для прийняття рішень, - повідомляють «Олександрійські новини».

8 справ закрито, у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення, а всього опрацьовано 107 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства з початку передвиборної кампанії, повідомляє управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.

За 36 фактами продовжується проведення перевірки, ще за 35 повідомленнями в ході перевірки, не встановлено складу адміністративного правопорушення.

«Проводиться розслідування у рамках кримінальних проваджень, розпочатих за повідомленнями про події, пов’язані з виборчим процесом: 2 – за статтею 160 (підкуп виборця), 1 – за статтею 296 (хуліганство) та 1 за статтею 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України», - зазначено у повідомленні.


0    2441     06.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!