Новини

на попередню сторiнку

За одне відпрацювання, поліція виявила в Олександрії 47 порушень закону

За одне відпрацювання, поліція виявила в Олександрії 47 порушень закону

За одне відпрацювання, поліція «очистила» Олександрію від 47 порушень закону, серед яких виявлення порушень правил дорожнього руху, вживання алкоголю та тютюну, вилучено зброю, повідомляють «Олександрійські новини».

«Проведено оперативно-профілактичне відпрацювання окремих районів міста працівниками Олександрійського відділу поліції. Метою відпрацювання було здійснення профілактики кримінальних та адміністративних правопорушень, а також перевірка осіб які знаходяться на обліку в Олександрійському відділі поліції. Також було перевірено дотримання правил дозвільної системи», - повідомив «Олександрійським новинам» Сергій Козловський, начальник сектору моніторингу Олександрійського міського відділу поліції.

Під час відпрацювання поліцейські виявили 47 правопорушень. Серед них задокументовано 4 порушення правил дорожнього руху.

«В тому числі виявлено одне правопорушення за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - повідомив С.Козловський. Ця стаття КУПаП регламентує встановлення відповідальності за керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння.

Поліція також виявила 11 порушень алкогольного законодавства, три порушення законодавства щодо куріння тютюнових виробів в заборонених місцях

«Були також виявлені інші види адміністративних правопорушень. Під час перевірки власників зброї було вилучено одну одиницю зброї», - розповів про результати відпрацювання С.Козловський.

Нагадаємо, начальник міськвідділу В. Хвостов звітував перед журналістами щодо відпрацювання міста силами поліції Кіровоградщини. Тоді він повідомив, що практика відпрацювання міста дає позитивний результат і значно знижує рівень скоюваний правопорушень у місті.


0    2616     06.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!