Новини

на попередню сторiнку

«Донор» з Олександрійського району, віддав «Батьківщині» більше грошей, ніж заробив

«Донор» з Олександрійського району, віддав «Батьківщині» більше грошей, ніж заробив

«Донор» партії «Батьківщина» з Олександрійського району, віддав партії грошей більше, ніж заробив. Порівнюючи декларацію очільника Олександрійської районної організації «Батьківщини» можна зробити висновок про «непрозорість» фінансування організації, повідомляють «Олександрійські новини».

Черговий скандал із "непрозорими" донорськими вливаннями у партію, пов'язаний із керівником Олександрійської районної організації партії «Батьківщина» Олегом Берсименком. Він поклав на партійний рахунок 149 тисяч гривень, а у декларації зазначено про його статок у розмірі 125 тисяч гривень, повідомляють журналісти CBN.

«Пожертву Берсименко зробив 27 грудня 2018-го. На сайті Приютівської ОТГ можна знайти декларацію Олега Берсименка за 2017 рік. Як вказано у ній, протягом 2017-го він заробив 125 тисяч 262 гривні, а члени сім’ї – 20 тисяч 232. У родини є земельна ділянка та будинок у Головківці Олександрійського району, а також авто Chery Amulet 2008 року випуску. Вкладів у банках сім’я не має.

У коментарі CBN Олег Берсименко підтвердив, що перераховував кошти. «Я заробив ці кошти. Мені 42 роки, і хіба я не можу заробити ці гроші?» – сказав він», - пише Центральноукраїнське бюро новин.

Нагадаємо, журналісти «Наші гроші» виявили олександрійський слід у «непрозорій» схемі фінансування «Батьківщини». Як з’ясували журналісти, партійці, за свідченнями у розслідуванні «попросили» жінку, якій надавали допомогу на лікування дитини, зробити великий внесок чужими грошима у партію.

Скріншот з сайту CBN0    2508     06.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!