Новини

на попередню сторiнку

Жителям Кіровоградської області стало відомо що потрібно для голосування на виборах 31 березня

Жителям Кіровоградської області стало відомо що потрібно для голосування на виборах 31 березня

Жителям Кіровоградської області стало відомо що потрібно для голосування на виборах 31 березня, повідомляють «Олександрійські новини».

«За кілька тижнів – Вибори Президента України. 31 березня українці, які досягли 18 років, зможуть віддати свій голос за одного з кандидатів. Окрім ID-картки чи паспорта-книжечки для участі в голосуванні НЕ потрібно подавати ніяких додаткових документів – на цьому наголошує ЦВК у спеціальному роз’ясненні. І підкреслює: обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми», - інформує Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області. 

Тож якщо ви включені до списку виборців - на виборчій дільниці вам зобов’язані видати виборчий бюлетень. Тому ЦВК радить заздалегідь перевірити свої особисті дані у списках – це допоможе уникнути в день голосування можливих непорозумінь (онлайн-перевірка доступна на сервісі Державного реєстру виборців за лінком  )

"Якщо після досягнення 25 або 45 років у вашому паспорті-книжечці не вклеєно фото - це не позбавляє вас права отримати виборчий бюлетень.  Також не допускається відмова у видачі бюлетеня через відсутність відомостей про реєстрацію місця проживання в ID-картці. Всі ці питання чітко окреслені у роз’ясненні ЦВК. За межами України наші співгромадяни можуть проголосувати на закордонних виборчих дільницях. У цьому випадку документом, що посвідчує особу, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон, докладніше про це - на офіційному сайті МЗС за лінком",  - пояснюють в міграційній службі.

Фото міграційної служби
0    927     06.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!