Новини

на попередню сторiнку

Кіровоградський суд виніс вирок двом вбивцям односельчанки з села Аджамки

Кіровоградський суд виніс вирок двом вбивцям односельчанки з села Аджамки

Кіровоградський районний суд виніс вирок двом вбивцям односельчанки з села Аджамки, повідомляють «Олександрійські новини».

«Вироком Кіровоградського районного суду двох уродженців м. Кривого Рогу визнано винними в умисному вбивстві жінки заради наживи пункти 4,6,12 частини 2 статті 115 Кримінального Кодексу України, а також розбої частина 4 статті 187 Кримінального Кодексу України та підпалі частина 2 статті 194 Кримінального Кодексу України. Чоловіків засуджено до 14 та 13 років позбавлення волі», - інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Подія трапилася у грудні 2017 року у селі Аджамка. Двоє чоловіків 30 та 40 років розпивали спиртні напої обговорювали деталі убивства своєї односельчанки. Достовірно знаючи, що у жінки є солідна сума грошових коштів вирішили кошти привласнити. До справи ретельно підготувалися завчасно взявши із собою кухонну сокиру, ніж та маску. Опівночі зайшли до будинку та сокирою завдали близько 25 ударів по голові та ще 12 ударів ножем. Господарка дому померла на місці. Чоловіки ж у її сумочці взяли 95 тисяч гривень та щоб приховати сліди злочину підпалили будинок.

В ході судових слухань прокурором вину засуджених у інкримінованих злочинах доведено в повному обсязі. 

Довідково: Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Фото "Pixabay"


0    1361     05.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!