Новини

на попередню сторiнку

Жителям Кіровоградщини надішлють анкету для пропозицій до Плану перспективного розвитку області

Жителям Кіровоградщини надішлють анкету для пропозицій до Плану перспективного розвитку області

Жителям Кіровоградщини надішлють анкету для пропозицій до Плану перспективного розвитку області, повідомляють «Олександрійські новини».

«Минулого тижня відбулось засідання Ради регіонального розвитку Кіровоградщини, на якому презентовано основні вектори стратегічного розвитку області на наступні три роки», - інформують у Кіровоградській обласній державній адміністрації.

4 березня під час зустрічі з представниками засобів масової інформації голова облдержадміністрації презентував карту Кіровоградської області, на якій зображено перелік перспективних проектів, що реалізуватимуться протягом 2019-2021 років.

Сергій Кузьменко наголосив, що у формуванні Плану розвитку області взяли участь трудові колективи, громадські організації, активні люди.

"Пропозиції зафіксували у вигляді карти, на якій відобразили всі інфраструктурні проекти, що запропонували території", - повідомив голова облдержадміністрації.

За його словами, карту разом з анкетою та конвертом для зворотного зв’язку розішлють близько 250 тисячам домогосподарств для ознайомлення та внесення додаткових пропозицій до Плану.

Фото з сайту Кіровоградської ОДА
0    762     04.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!