Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії до всеукраїнського уроку меідаграмотності долучились активісти, журналісти і студенти коледжу культури (відео)

В Олександрії до всеукраїнського уроку меідаграмотності долучились активісти, журналісти і студенти коледжу культури (відео)

В Олександрії до всеукраїнського уроку меідаграмотності «Не вірр-перевірр» долучились представники міста Олександрії, Олександрійського району та студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтв, повідомляють «Олександрійські новини».

Ініціативу проведення всеукраїнського одночасного заняття з пошуку фактів підтримали місцеві бібліотекарі, активісти громадського сектору і журналісти.

Про мотиви підтримки ініціативи розповіла Надія Чуянова, директор Олександрійської районної централізованої бібліотечної системи.


Заняття розпочалось із включення з міста Києва та продовжилось спілкуванням з місцевою аудиторією, якій запропонували практичні поради та інструменти для того, щоб відрізнити факти від фейків, а інформування - від пропаганди і маніпуляцій.

Вся тематика була побудована на прикладах вигаданої країни, в якій відбувається виборчий процес із «політиками». Моделювання виборчої кампанії та засоби протидії фейкам і дезінформації пропонувалось на простих прикладах із узагальненнями та важливою теоретичною інформацією.

Віктор Голобородько, журналіст, координатор «Не вірр-перевіррр» в Олександрії відзначив, що навіть люди із певним рівнем знань, підготовлені, можуть потрапити на гачок маніпуляторів.


Стелла Преснікова, студентка Олександрійського коледжу культури і мистецтв розповіла чому вона вважає, що поняття медіаграмотність є актуальним для сучасного життя.0    883     01.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!