Новини

на попередню сторiнку

Апеляція підтвердила 4,5 років для жителя Олександрії, який вів спільноту «Єлисаветград-Кіровоград-Новоросія»

Апеляція підтвердила 4,5 років для жителя Олександрії, який вів спільноту «Єлисаветград-Кіровоград-Новоросія»

Кропивницький апеляційний суд підтвердив законність ув’язнення на 4,5 років для жителя Олександрії, який вів сепаратистську спільноту «Єлисаветград-Кіровоград-Новоросія», повідомляють «Олександрійські новини».

«Суд погодився з позицією прокуратури та залишив чинним вирок першої судової інстанції, яким до реальної міри покарання засуджено олександрійця, який закликав до насильницької зміни влади в країні», - говориться у повідомлення прокуратури.

У жовтні минулого року Олександрійським міськрайонним судом року оголошено вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням 57-річного мешканця Олександрії за частиною 3 статті 109 Кримінального кодексу України, тобто дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Обвинувачений через мережу Інтернет «ВКонтакте», будучи адміністратором спільноти «Єлисаветград-Кіровоград-Новоросія» вчиняв розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни та захоплення влади в країні. Чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин та був засуджений до умовного терміну покарання.

Суд, дослідивши зібрані у ході слідства докази, погодився з доводами обвинувачення та постановив обвинувальний вирок - чотири з половиною роки позбавлення волі. 

Прокуратура вважає вирок суду законним і справедливим. 

Засуджений не погодився з вироком першої судової інстанції та подав апеляційну скаргу. Завдяки принциповій та послідовній позиції прокурора, Кропивницький апеляційний суд не пом’якшив покарання - залишив апеляційну скаргу без задоволення, а вирок суду першої інстанції без змін, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області


0    2103     01.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!