Новини

на попередню сторiнку

Рятувальники в Олександрії пояснили, що таке безпечні дільниці для голосування

Рятувальники в Олександрії пояснили, що таке безпечні дільниці для голосування

Рятувальники в Олександрії пояснили, що таке безпечні дільниці для голосування і які мають бути забезпечені вимоги, щоб олександрійці мали гарантований захист від надзвичайних ситуацій, повідомляють «Олександрійські новини».

Напередодні проведення виборів, співробітники Олександрійського МРВ У ДСНС в області будуть проводити перевірки протипожежного стану об’єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці

«Виборчі дільниці мають бути забезпечені не менше ніж двома евакуаційними виходами, де двері повинні відкриватися у напрямку виходу людей із приміщення, на шляхах евакуації ні в якому разі не можна складувати ніякі предмети, щоб не створювати перешкод вільному руху людей, а килимові доріжки необхідно надійно прикріпити до підлоги.

Системи та установки пожежної сигналізації, протидимного захисту та пожежегасіння повинні бути у справному стані. Треба, щоб на території об’єктів чи поблизу них були справні джерела протипожежного водопостачання (гідранти, водойми, водонапірні башти, тощо). дільниці забезпечуються первинними засобами пожежегасіння з розрахунку 2 вогнегасники в зал для голосування, по одному в інші кімнати та на шляхах евакуації - коридорах, по одному на початку та в кінці. Розміщувати їх необхідно на видних місцях на висоті не менше 1,5 метра від рівня підлоги.

Біля телефонних апаратів встановлюються таблички з номером виклику пожежно-рятувальної  служби «101»», - говориться у повідомленні фахівець 2 ДПРЗ С.Шабанова

З керівниками та персоналом об’єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці рятувальники проводять бесіди та інструктажі, щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій у разі виникнення пожежі, повідомляють в місцевому підрозділі МНС.

Фото умовне


0    1710     01.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!