Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії оголосили весняний призов у Збройні сили України з 1 квітня (документ)

В Олександрії оголосили весняний призов у Збройні сили України з 1 квітня (документ)

Із 1 квітня по 30 червня 2019 року в Олександрії та інших територіях, які підпорядковані Олександрійському об’єднаного міському військовому комісаріату, проводиться призов громадян на строкову військову службу, повідомляють «Олександрійські новини».

«Явці на призовні дільниці міста Олександрії та Олександрійського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2001 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також які народилися у 1992-2000 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин», - зазначається у тексті наказу військового комісара Олександрійського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника О. Балабухи.

«Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовні дільниці за адресою: м.Олександрія вул. Шевченка, б. 85 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Олександрійського об’єднаного військового комісаріату 25 березня 2019 р. та мати при собі документи, які посвідчують особу. 

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Олександрії Олександрійського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії»,  - говорить у тексті наказу воєнком.

Також у наказі зазначається, що керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю

«Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством», - зазначено у тексті документу.


0    2018     01.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!