Новини

на попередню сторiнку

Жителька Олександрії віддячила 149 тис. грн «донорських коштів» за допомогу у лікуванні дитини

Жителька Олександрії віддячила 149 тис. грн «донорських коштів» за допомогу у лікуванні дитини

Журналіст Артем Опанасенко, який є розслідувачем BIHUS info, (програма «Наші гроші»), знайшов докази того, як політики з місцевого осередку партії «Батьківщина» використали жінку, щоб «влити» у партійну касу 149 тисяч гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Автор розслідування, журналіст Максим Опанасенко у новому випуску програми розповів про «фейкових донорів» відомої політичної сили в Україні – «Батьківщина». Розслідування цікаве тим, що героїнею розслідування стала олександрійка Лідія Скубій, яка просила журналістів місцевих ЗМІ у 2017 році, в тому числі журналістів «Олександрійських новин», опублікувати інформацію про допомогу у збиранні коштів на лікування дитини.

«За рік жінка з’являється в партійному звіті в якості доволі заможного донора, а за чотири дні до нового року вона нібито перераховує партії «Батьківщина» 149 тисяч гривень», - розповідає журналіст.

Він приїздить до Олександрії, де знаходить жінку і запитує у неї чи справді вона перераховувала ці кошти до партійної каси.


«Скубій нині працює майстром манікюру. Працює прямо вдома. Спершу Скубій каже все зробила сама.

- Ми займаємось перевіркою звітів політичних партій і побачили, що ви зробили великий внесок…

- А де ви побачили?

- В звіті «Батьківщини». У них на сайті висить. Ми перевіряємо чи особисто люди надсилають гроші? Мова йде про 149 тисяч гривень. Це в 4 кварталі.

- Це ви його робили?

- Да.

- Ви особисто?

- Я особисто»

Після спілкування вона зізнається – насправді її «попросили» про це політики, які нагадали про те, що їм винні за послугу.

«- Я ходила, бо мене попросили.

- Це хтось з місцевої «Батьківщини» був?

- (Сміється). Да.

- Ну от дєло в том, що мені ця людина була…

- …Допомогла?

- Допомогла, і тепер мені потрібно було… 

- Все, я зрозумів. Все в мене більше питань немає».

Розслідування журналістів лідерка партії прокоментувала як спробу провокації від спецслужб, а також висунула версію щодо людей, які допомагають, але не хочуть говорити про це публічно.

Очільником місцевої організації «Батьківщини» є Віталій Журавльов.

Нагадаємо, нещодавно він повідомив у відповіді на запит громадських активістів, що секретаря міської ради, яка була обрана від цієї політичної сили, Олену Богоявленську було виключено за «аморальні» вчинки.

Скріншот програми BIHUS info


0    3167     01.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!