Новини

на попередню сторiнку

Пенсіонери Кіровоградщини зможуть безкоштовно оплачувати комунальні послуги в Приват24

Пенсіонери Кіровоградщини зможуть безкоштовно оплачувати комунальні послуги в Приват24

Пенсіонери Кіровоградщини зможуть безкоштовно оплачувати комунальні послуги в Приват24, - повідомляють «Олександрійські новини».

Клієнти, які отримують пенсію на картки ПриватБанку, можуть оплачувати комунальні послуги без комісії в дистанційних каналах - терміналах самообслуговування або через  Приват24.  ПриватБанк пропонує допомогти і навчити усіх своїм клієнтів поважного віку навчити самостійно оплачувати комунальні платежі і запрошує до будь-якого відділення, де спеціалісти покажуть, розкажуть і доведуть, що це - легко, просто і доступно кожному. Про це повідомила керівник напрямку просування соціальних програм Кіровоградської філії ПриватБанку Наталія Титаренко. За її словами, для пенсіонерів в банку діє пільговий режим обслуговування, особливо, коли це стосується самостійної оплати платежів в терміналах самообслуговування або через  Приват24.

“Наш Приват24 набагато простіший у користуванні, ніж навіть соцмережі. І я впевнена, що освоїти його легко зможуть і люди поважного віку,  - стверджує Наталія Титаренко, керівник направлення простування соціальних програм Кіровоградської філії ПриватБанку. - На кожен платіж за комунальні послуги у користувачів буде створено власний шаблон. І доповнювати його потрібно буде лише новими показниками лічильника та сумою до сплати”.

Аби пришвидшити процес переходу клієнтів з кас відділень до дистанційних каналів - у терміналах самообслуговування та Приват24, - з 1 березня ПриватБанк змінює комісію за оплату комунальних платежів у касах банку для всіх категорій населення, в тому числі і пенсіонерів.

“Ми дбаємо про кожного нашого клієнта, а пенсіонери - наше все, - продовжує пані Наталія. - Тому не лише оформлення банківських карток, зняття готівки в банкоматах будь-яких банків України, навчання фінансовій грамотності для пенсіонерів - безкоштовне. Ми пропонуємо їм оплачувати усі комунальні послуги у Приват24 та терміналах самообслуговування БЕЗ КОМІСІЇ. У касах банку комісія складатиме 3 грн за платіж”. 

Фото "ПриватБанку"

0    1948     01.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!