Новини

на попередню сторiнку

Президент України назвав дві візитівки міста Олександрії - людей та футбольний клуб (відео, фото)

Президент України назвав дві візитівки міста Олександрії - людей та футбольний клуб (відео, фото)

На Соборній площі міста Олександрії, де відбулась зустріч із Президентом України Петром Порошенком сьогодні, 28 лютого, очільник держави назвав дві візитівки міста, повідомляють «Олександрійські новини».

Першим, що вирізняє місто від інших, є люди, яких він в назвав «фантастичними» і подякував за щирість та патріотизм.

Друга, але не менш важлива особливість - футбольна команда ФК «Олександрія», яка є одним із кращих клубів професійної футбольної ліги.Очільник держави нагадав про те що Україна має у найближчий час дати нове дихання розвитку агропромислового комплексу. Нагадав про ініціативу для молодих спеціалістів - підтримку української ІТ-індустрії.

За словами Президента майбутнє не тільки за «заводською трубою», тобто класичною промисловістю, але за розвиненою інформаційною економікою, яка приваблює молодь. Новий імпульс має отримати туристичний бізнес. Він принесе гроші громадам у невеликих містах України, як Олександрія.Президент попросив олександрійців підтримки у реформуванні держави на шляху до Європейської спільноти та надійного військового щита НАТО, який має повернути додому українських солдат та офіцерів.

Наприкінці зустрічі люди співали разом національний гімн, а чимало бажаючих змогли зробити селфі на пам'ять про зустріч.0    3357     28.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!