Новини

на попередню сторiнку

Жителі Олександрії отримують фейкові СМС-ки щодо «заблокування» карток різних банків (фото)

Жителі Олександрії отримують фейкові СМС-ки щодо «заблокування» карток різних банків (фото)

Клієнти різних банків в Олександрії почали з вчора отримувати СМС-ки із повідомленнями щодо «заблокування» карток. У повідомленні зазначається, що «баланс» картки став нульовий і необхідно терміново зателефонувати на вказаний у повідомленні, номер, розповіли «Олександрійськими новинам» жителі міста.

У тексті СМС-ки повідомляється декілька номерів, у двох випадках він співпав - це номер одного із мобільних операторів - 0731016500.

Як прокоментували у прес-службі ПриватБанку у Кіровоградській області, банківські співробітники не телефонують клієнтам щодо отримання персональних даних або блокування карток і жодних схожих розсилок і СМС-ок не надсилали.

«В цьому просто немає потреби. Наша рекомендація- не телефонуйте на вказані номери. Це може бути використано для крадіжки персональних даних. На нашу думку, це типові шахрайські дії. Ми спілкуємось із нашими колегами з різних банків і стало відомо, що дійсно останнього часу активізувались шахраї, які пересилають такі повідомлення не тільки клієнтам ПриватБанку, але й клієнтам інших банків України як у Кропивницькому так і в інших населених пунктах Кіровоградщини. Просимо не реагувати на ці повідомлення і не передавати нікому свої персональні дані та не телефонувати на номери», - прокоментувала Анжела Дзінзюра, керівник прес-служби ПриватБанку у Кіровоградській області.

«Ні в якому разі не можна виконувати жодні дії, до яких намагатимуться спонукати. Не диктувати СМС-повідомлення, які надходять на телефон. Це особливо важливо, адже СМС-паролі, які приходять на телефон - це ключ до банківських рахунків, яких  і очікують зловмисники», - уточнила представник державного банку.0    2519     28.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!