Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії чемпіонат з хортингу зібрав 175 спортсменів національного єдиноборства (фото, відео)

В Олександрії чемпіонат з хортингу зібрав 175 спортсменів національного єдиноборства (фото, відео)

В Олександрії відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з хортингу. Участь в ньому взяли 175 спортсменів з усієї Кіровоградщини, повідомляють «Олександрійські новини».

За перемогу змагалися майстри та початківці хортингу з Олександрії, Знам’янки, Світловодська, Світловодського району, Олександрівки та Кропивницького.

Обласний чемпіонат зібрав майже вдвічі більше спортсменів, ніж минулого року. Організував змагання спортивний клуб «SportMax». Він сьогодні єдиний в Олександрії пропагує хортинг, розповідає Костянтин Ліщенко, організатор чемпіонату, тренер СК «SportMax»


Наймолодшим учасникам чемпіонату всього 6 років. Учасники розповідають про чемпіонат із азартом: Нестор Бондаренко, учасник чемпіонату з Олександрії, Діана Сіренко, учасниця зі Світловодського району.


Спортсмени поборолися за нагороди у 38 категоріях. Окрім того, кропивницький клуб «Цитадель» представив показові виступи. Хлопці та дівчата демонстрували поєднання хортингу із володінням ножами, пістолетами і автоматами.


Призерів та переможців нагородили дипломами, медалями та пам’ятними сувенірами. Спортивну екіпіровку отримала найтитулованіша спортсменка клубу «SportMax» 2018-го року Алла Копитова. Перше командне місце на чемпіонаті завоювала олександрійська команда.

Спортсмени дякують за підтримку і розвиток цього виду спорту та фінансову допомогу у проведенні чемпіонату приватне сільськогосподарське підприємство «Зарічне» та особисто керівнику підприємства Андрію Давидовському.


0    1231     27.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!