Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям стало відомо про доступні ліки за електронним рецептом (інфографіка)

Олександрійцям стало відомо про доступні ліки за електронним рецептом (інфографіка)

Олександрійцям стало відомо про доступні ліки за електронним рецептом, механізм діятиме з квітня 2019 року, повідомляють «Олександрійські новини».

«Уряд запроваджує новий, більш зручний механізм отримання «доступних ліків» – за електронним рецептом. Вже з квітня лікарі будуть виписувати тільки е-рецепти на ліки, що включені до урядової програми «Доступні ліки». Е-рецепт дозволить пацієнтам отримувати потрібні їм ліки в будь-якій аптеці, що увійшла в програму, незалежно від того, в якому місті чи селищі був виписаний рецепт. Препарат, виписаний лікарем, наприклад, у Львові, можна буде без проблем отримати за е-рецептом в аптеці Києва чи Одеси», - Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Щоб отримати «доступні ліки» за е-рецептом необхідно:

Звернутись до свого сімейного лікаря чи терапевта, який випише вам е-рецепт на необхідний препарат. На ваш мобільний телефон надійде повідомлення з кодом рецепту. Якщо ви не маєте телефону, лікар роздрукує вам код.

Завітати до аптеки, що бере участь у програмі і має на дверях наліпку «Доступні ліки», назвати аптекарю код вашого рецепту, та отримати ваш препарат безкоштовно або з незначною доплатою.

Програма «Доступні ліки» була запроваджена Урядом у квітні 2017 року. На даний час за цією програмою можна отримати 258 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, 64 з них є безкоштовними. Отримати доступні ліки можна в кожній третій аптеці в країні. За час дії програми держава відшкодувала вартість ліків за понад 33 мільйонами рецептів та перерахувала аптечним закладам більше 1,7 млрд грн. Уряд планує розширювати програму, кількість доступних ліків буде збільшуватись.

Інфографіка  Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.


0    1087     27.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!